Центр управления персоналом » Страница критика » Львів. Бар «Котигорошко», вул. Айвазовского, 22
02-03-2012

Львів. Бар «Котигорошко», вул. Айвазовского, 22

Страница критика | Переглядів: 3597
 
Особливостями місцевості є: бізнес-центри, МакДональдс, вуличні точки продажу сосисок і співзвучних товарів, два-чотири всім набридлих заклади громадського харчування… Хочеться не тільки пообідати, а й чогось новенького: змінити руку кухаря, інтер’єр, банально – шлях пересування. Ну, стандартні думки урбанізованих працівників та мешканців.

Вивіска золотими літерами проголошує на одній із запилених бічних але доволі напружених вуличок: «Конференції. Банкети. Дитячі свята. Весілля та інші урочисті події…» (чималий перелік).

Заходимо – пустий зал у дотриманому етнічному стилі, кондиціонер не працює, не рухаються не лише квіти без руху повітря, але й офіціанти при нашій появі. Вибираємо місце на свій смак (зал чималий). Праворуч із відчинених дверей (судячи з контексту телефонних надто гучних розмов – там була керівник закладу) лунає крик: «Марічко! Та хто там є? Люди прийшли! Вийдіть в зал!» До нас підійшла огрядна пані, із скудойовченим волоссям та напівпошепки почала розповідати про наявний асортимент страв без жодних запитань до нас… Довелося перепитати: «А нема в меню цих страв, раз Ви про них окремо розповідаєте?» Виявилося, що прошепочена витримка з меню зазначена в переліку. Це ми вже пізніше зрозуміли, що шепіт передав наявні страви, а не словниковий запас кухаря…

Замовлення формувалося важко – чогось нема, щось належить до бенкетних страв (але ж перелік таких страв було дано окремо…), на щось не сезон, а про чорничний коктейль було з обуреням сказано: «А хто ж Вам зараз на базар за чорницею побіжить?»… Дійшли до банальної смаженої риби і на кухню через весь зал пролунало: "А лишилися ще порція риби з поминок?..."

… А у дворі, крізь вікна ми спостерігали, продовжували працювати майстри – плитку вкладали… І тут ми подумали про те, що цей заклад для них і не більше – 100 гр і закуска, а нащо більше?!..

Отже, принесли нас замовлення. Слід зазначити, на відміну від туалету, спущену воду якого було чути, запахи кухні в зал не залетіли. Ну, з варениками так-сяк, а от з омлетом вийшла пригода – не той. Ще добре, вчасно помітили і запропонували вказати в рахунку його ціну, а не того, що замовляли (а замовляли дорожчий). Поки несли нам серветки, вони всі розлетілися по підлозі, що не завадило їх зібрати і поставити назад…Тарілки, прибори, спеції щоразу виносив хтось інший. А через відсутність одягу, бейджів тощо, важко розібратися – хто це був взагалі…

А для проведення розрахунку довелося взагалі йти до барної стійки, бо ні на виразні погляди, ні на підняту руку, ні на звернення «Можна рахунок?!» - реакції не було. І поки наша тиха офіціантка проводила складні математичні дії на калькуляторі (а це додавання двох однозначних цифр), вона супроводжувала процес скаргами: «Та ми тут всі за всіх, і треба було казати, що Ви хочете, а то ж замовлення то, одне, а тут – інше…» (Нам залишилося лише здивуватися – це як? У замовлені зазначено страву, а на столі – інша, і клієнт – винен). На наше уточнення: «А ваш заклад – це кафе чи ресторан?» Отримали вичерпну відповідь: «А хто його знає? Ми всі тут за всіх…» З цими словами, наш офіціант щез в тенетах кухні, а ми пустим залом пішли геть…

Логічно – раз ніхто не зустрів гостя, то для чого ж його випроваджувати…

А з дверей директора лунали голосно домовляння про вплив, про оренду, прохання «замовити слівце»… Цікаво, чи всі маніпуляції залишать заклад «Котигорошко» в рядах громадського харчування?! А чи вартує?

Захід на mapia.ua

Середній бал: 2,3

Критерії оцінки


 

Подписка

Имя
Телефон
SMS-информирование:
E-mail
Выберите тематику* Подбор персонала
Обучение персонала
Аутсорсинг продаж
Консалтинг
Новые вакансии
ВСЕ ТЕМЫ


//true//true