Центр управления персоналом » Статьи » Це вже АКСІОМА (тобто твердження РЕЗЮМЕ = CПАМ не потребує доведення)
19-11-2014

Це вже АКСІОМА (тобто твердження РЕЗЮМЕ = CПАМ не потребує доведення)

Статьи | Переглядів: 801
 

Це вже АКСІОМА
(тобто твердження РЕЗЮМЕ = CПАМ не потребує доведення)

 

Проте спробую ще раз нагадати чому?
    В нашій практиці ми не одноразово, опираючись тільки на цифри, пробували акцентувати увагу на відповідальності, яка рано чи пізно наступає.  Приводили приклади та взивали кандидатів до вирозумілості,  оскільки не можна розсилати ОСОБИСТІ ДАНІ на право і на ліво, використовуючи блага інтернету і не тільки. От і що ми (РОБОТОДАВЦІ) отримували: на вакансію, яка передбачала, як гідну оплату так і гідні умови праці, отримували по 100 -200 резюме на день!!! Які відсилались навіть без вчитування в умови.  Скажімо на вакансію «Регіонального представника» з з/пл 5000 грн./міс. отримували резюме, яке створювалось на вакансію «помічника бухгалтера» або «адміністратора» і тд. І це все ще б нічого, якщо б не ще одне але…

    Ознайомившись, та відібравши резюме, які відповідають (хоча б відносно зазначеним вимогам) призначала співбесіди і телефоном, і надсилаючи СМС з запрошенням на співбесіду та нагадуванням про час та місце, отримували неймовірні результати:
- присутність на співбесіді 10-12 % від призначених
- 0% готовності до співбесіди, не тільки відсутність резюме, але і роздратування на запитання «Чи ознайомились з вимогами і тд до вакансії» це ті хто неймовірно бояться попасти в MLM (мережевий бізнес )
- та унікальними фразами – «Я БАГАТО КУДИ СЛАВ(ЛА) І ВЖЕ НЕ ПАМ*ЯТАЮ»

Тому вирішили дати РЕЦЕПТ, напевно все ж більше для роботодавців, але і з порадами для кандидатів по організації співбесід і працевлаштуванню. Так от…

РОБОТОДАВЦЯМ

КАНДИДАТАМ

1 при організації співбесіди та наявній базі кандидатів в 20 чоловік  –  прийде  4 – 6 кандидатів

1.  думайте і пам’ятайте куди «СКИДУЄТЕ» резюме ваші дані не СПАМ

 

2 Один з 8 має роздруковане резюме, тому: або зробіть окрему папку в комп’ютері з відібраними резюме, для тих кому призначили, або роздрукуйте. Зекономите з кожним кандидатом до 40% відсотків часу і купу нервів.

2.  якщо Вам призначено час співбесіди: телефоном, електронною поштою, СМС повідомленням – реагуйте на нього!!!  (ніщо не вічне!!!)

3 Структуруйте співбесіду на питання, які є важливими – інакше будите слухати «ЖИЛА БУЛА…»  Купіть спеціальний блокнот «Протокол співбесіди»

3.  мінімально, хоча б, підготуйтесь до співбесіди (про одяг, миту голову, та запах з рота мовчу) Подивіться вимоги до кандидата та свою відповідність до них, а не тільки З/ПЛ і адресу.
ВИ Ж ТАК БОЄТЕСЬ ПОТРАПИТИ В МЛМ або торгувати книжками від офісу і до офісу.

4 ОСНОВНЕ!!!  Призначайте на один час декілька кандидатів (залежно від вакансії) від 5-7 на вакансію офіціанта, кухаря, оператора, до 2 на ТОП  вакансії

4. Знайдіть 2 грн. на те щоб роздрукувати це РЕЗЮМЕ

5 Ведіть облік як проведених співбесід так і «перечитаних резюме » зекономите ще 50% часу по підбору 

5. не старайтесь відразу, ще коли нічого не відомо ні про що, когось ставити «раком», перекладаючи співбесіду на зручний для себе час!!! Є інші кандидати і інша робота.

6. Не витрачайте більше 3-5 хв. на ознайомлення з одним резюме – пам’ятаючи приписку в курсовій студента ПОЛІТЕХНІЧНОГО інститут («Болти робимо дерев’яні – бо курсак не читають!!!!!!!) Резюме написано аналогічно.

6.  якщо Вам щось не зрозуміло або щось не влаштовуйте, кажіть одразу, а не кидайте фразу «Я ще подумаю…»  або «Наразі дякую…»  Це стосується і РОБОТОДАВЦІВ

 

7. Не розмусолюйте співбесіду довше ніж 15 хв. (поставте годинник на стіл)  довше говорити немає про що!!! (Мова про першу ознайомчу співбесіду)

7. Якщо прийняли рішення, що будите працювати – приступати до випробувального терміну то ПРАЦЮТЕ, ПРИСТУПАЙТЕ, ПРИХОДЬТЕ, а не пропадайте без попередження.

 

8. СПЛЬНО ДЛЯ ВСХ!!! Перестаньте мірятись тим чим хлопчики міряються в дитинстві і постійно доказувати, кому що більше потрібно – РОБОТОДАЦЮ ПРАЦІВНИК   чи  ПРАЦІВНИКУ РОБОТА це ПРЯМОПРОПОРЦІЙНА ЗАЛЕЖНІСТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

І буде всім щастя!

 

Ми - на Фейсбук

Ми - на Фейсбук


Залишити відгук


Подписка

Имя
Телефон
SMS-информирование:
E-mail
Выберите тематику* Подбор персонала
Обучение персонала
Аутсорсинг продаж
Консалтинг
Новые вакансии
ВСЕ ТЕМЫ


//true//true